Zajímavé odkazy, hry i všeobecné informace

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Doporučené odkazy, hry i všeobecné informace

Vtipné texty, frky, černý humor, kameňáky, ftipy, vtipy

Zkuste vypnout! Vtipné texty, frky, černý humor, kameňáky, ftipy, vtipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O důchodcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O ekonomech, O škole, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o doktorech, Vtipy o policajtech, O zvířátkách, Vtipy o Pepíčkovi, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Bohu, Vtipné hádanky, O gayích a homosexuálech, O Slovácích, O Němcích, O ženách, Vtipy o cikánech, O Somálcích, Frky ze života, Frky o tchýních, O manželství apod.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Full HD pozadí na PC - nejlepší obrázky na plochu zdarma

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Full HD pozadí na PC. lze použít v počítač, monitor, mobilní telefon, displej, mobil, phablet, obrazovka počítače, notebook, tablet, PC, smartphone a pro operační systémy Windows 10, Linux Ubuntu, Linux Fedora, BlackBerry OS, Linux Mint, SUSE Linux, Microsoft Windows 8, Windows NT, Windows 98, Java ME, Mac. PC pozadí pro Windows z kategorií psi a štěňátka, příroda, krajina, letadla, 3D a Abstraktní, sportovní pozadí, voda a bubliny, Velikonoce - velikonoční tapety, hry a herní wallpapery, hudební tapety, motorky, motocykly, moře, oceány, pláže, zvířata, vesmír, planety, galaxie, dopravní prostředky, Roztomilá zvířátka, vojenské Army tapety a zbraně, adventní a vánoční tapety, květiny, kytky, wallpapery, noční města. Dostupné velikosti jsou 1440x900, 360x640, 360x760, 375x667, 768x1024, 1920x1080 Full HD, HD 1280x720, 1600x900, 393x786, 640x480, 1080x1800, 2048x1536, 2560x1440, 1600x2560, 800x1280, 375x812 atd.

Klíčová slova: Obrázky na plochu počítače, webové stránky, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Webové online testy zdarma, Adventní širokoúhlé tapety, full-hd wallpapers, vánoční pozadí na plochu, B, A, Kliparty pro dokumenty, Cestovatelské stránky, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Stručný encyklopedický slovník, Adventní magazín, Online testy a kvízy zdarma

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Internet, síť, hry i všeobecné informace

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, jak konvertovat, kterak editovat, jak přehrát, v čem spustit, jak importovat, v čem upravit, jak otevřít, čím zobrazit, jak exportovat, jak spustit soubory z následujících kategorií: zdrojové kódy programovacích jazyků, obrazy disků, komprimace dat, grafiku, systémové soubory, písma, fonty, konfigurační soubory, dokumenty, hudební audio soubory, šablony dokumentů, video soubory, spustitelné soubory apod.

Keywords:tipy, zadarmo, Full HD pozadí na PC, školství, Jak udělat kvalitní italskou pizzu?, Federace USA, Online testy a kvízy zdarma, Přehled zkratek a akronymů, Omalovánky nejen pro děti, Nejlepší online hry zdarma, odkaz, zábava

Obrázky ke stažení - pC tapety pro Windows

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Obrázky ke stažení. vhodné pro ultrabook, phablet, tablet, mobil, smartphone, obrazovka počítače, monitor, displej, notebook, mobilní telefon, počítač a pro operační systémy Windows 2000, OSX, macOS, Windows XP, Android, Microsoft Windows Vista, Chrome OS, SUSE Linux, Linux Fedora, Mac, Microsoft Windows 8. Obrázky na plochu počítače jsou přehledně rozdělené do kategorií: sportovní wallpapery, fantasy, sportovní a závodní auta, flóra, stromy, nature - příroda, květiny, fraktály, hmyz a pavouci, Rally, závody aut, širokoúhlé Full HD widescreen, armáda, válka, zbraně, tenisté a tenistky, Formule 1, oceán, moře, pláže, ptáci, zvířata, free wallpapers, velkoměsta a noční život. Zvolte si z rozměrů 1280x1024, 768x1024, 1800x1440, 2560x2048, 360x720, 1920x1080, 800x1280, 1920x1200, 4800x1200, 2048x1536, 1152x768, 1600x2560, 1024x768, 1440x960, 412x846, 360x760 atd.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Zvládli byste znovu autoškolu? Ověřte si svoji znalost vodorovných a svislých dopravních značek.

Náš tip, hry i všeobecné informace

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie atd.

Klíčová slova: Ilustrace, obrázky, Nejhranější hry online, pro děti, Katherine Heigl, internetové stránky, Stručný encyklopedický slovník, humor, Obrázek modrá kraslice, doporučujeme, Členské země americké federace, volný čas, Pozadí na plochu PC

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry zdarma . Naleznete zde Barbie hry, Omalovánky, Hry s koňmi, Letecké simulátory, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hannah Montana, online html5 hry, Farmářské hry, Arkády a plošinovky, Logické hry, Oddechové hry, Karetní hry - solitaire, Vaření a smažení, Deskovky, Auta a závodní, Puzzle a skládačky, Oblíkačky, Sportovní gamesy, Akční gamesky, Adventní, vánoční hry, Strategické onlinovky apod.

Síť, hry i všeobecné informace

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Ilustrace, obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrace, obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako Velikonoce, velikonoční kliparty, dopravní prostředky, nápoje, nástroje a přístroje, hmyz, halloween, láska, ženy a dívky, rostliny, zvířata, jídlo a nápoje, Vánoce a Advent, přístroje, mapy, osobnosti a lidé, zelenina, květiny, ptáci, sport, věda, symboly, auta, muži atd.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Zlínský kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj apod.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: Státní prapory všech zemí, multimédia, cestování, Pakistan, Vlajky států obrázků, Dopravní značky, M, Omalovánky k vytištění pro děti, výukové pomůcky, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Seznam zkratek a akronymů

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry zdarma . Naleznete zde Barbie hry, Omalovánky, Hry s koňmi, Letecké simulátory, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hannah Montana, online html5 hry, Farmářské hry, Arkády a plošinovky, Logické hry, Oddechové hry, Karetní hry - solitaire, Vaření a smažení, Deskovky, Auta a závodní, Puzzle a skládačky, Oblíkačky, Sportovní gamesy, Akční gamesky, Adventní, vánoční hry, Strategické onlinovky apod.

Informace, hry i všeobecné informace

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Vtipy, vtipné texty, černý humor, anekdoty, fórky, ftipy

Chcete se pobavit? Vtipy, vtipné texty, černý humor, anekdoty, fórky, ftipy. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o metanolu, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, vtipy o facebooku, fóry o homosexuálech, fóry nejen o českém hokeji, černý humor, vtipné básničky, vtipy o blondýnách, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, vtipné hádanky, frky o zvířatech, kameňáky, vtipné citáty apod.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: profese a zaměstnání, hanlivé až sprosté přezdívky, vlastnosti, národnost, mytologie, státní správa, křesťanství, přezdívky, historie, lékařství, podnikání a podnikatelé, záliby, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, rodinné vztahy, žurnalisté a novináři, politici, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, politika, herectví, herci a herečky, poruchy, osobnosti, nadpřirozené osoby, sport atd.

Biografie slavných osobností - biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Pak zkuste Biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako novináři a žurnalisté, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci, významné osobnosti, režiséři a scénáristé, herci a herečky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Poprava, New Jersey Devils, Máj, Novinář, HIV pozitivní, Hokej, Starověký Egypt, Rétorika, Křesťanství, Vražedkyně, Spisovatel, Kněz, Trest smrti, Miliardář, Producent, Zpěvačky, Podnikatelé, Dramatik, Československo, Charta 77, Olympijský vítěz, Slováci, První republika, Philadelphia Flyers, Prezident, Filozof, Hudba, Básníci, New York Rangers, Zavražděn, Prezidenti ČR, Komunista, Diplomat, Dallas Stars, Mluvčí, Překladatel apod.

Klíčová slova: info, hyperlinky, odkazy, Staré hry online, V, Full-hd wallpapery, obrázky na plochu Windows, A, Online adventní magazín, linky, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Super online hry zdarma, weby, Sexy Kristin Kreuk, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Ožralý Lenin: Lenin příjde domů totálně našrot. Vzbudí Naděždu Konstantinovnu a přikáže ji: Svlíkni se !! Ona se brání slovy: Ale Vladimíre Iljíči, neblázni to jsi po mě nikdy nechtěl. Lenin se zamračí a zařve: Drž hubu a svlíkni se!! Naděžda Konstantinovna tedy poslechne a svlíkne se. Na to Lenin:Teď si stoupni před zrcadlo a roztáhni nohy! Naděžda Konstantinovna vytřeští oči a povidá: No Vladimíre Iljíči, svlíknout se, to bych ještě snesla, ale tohle už přeháníš. Ty jsi snad zešílel. Lenin zrudne zlostí a zařve: Tak ti mi budeš odporovat ! Naděžda Konstantinovna tedy poslechne a udělá, co Lenin přikázal. Lenin si klekne a strčí jí pleš mezi nohy. Zalíbeně se na sebe zadívá do zrcadla a prohlásí: Ale na pěšinku by mi to slušelo, viď.

Víte, čemu se říká fakt blbej den? Když jste s bráchou siamská dvojčata, máte společný zadek, brácha je gay a jde na rande.

Co řekne buzerant, když přijde do mešity? „Oooo, švédský stůl!”

Další odkazy:

Pozadí na plochu voda
Zajímavé webové stránky
Online tetris hry zdarma
Tipy na zajímavé weby
Istanbul city
Tipy na užitečné weby
Texty přáníček k svátku podle jmen
Naše tipy na užitečné weby
FC Bayern Munich
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Selena Gomez

Děkujeme vám za vaši návštěvu.