Tipy na zajímavé weby, cestování, hry a informace

Připravili jsme seznam doporučených internetových stránek.

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Vánoční web - vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom navštivte Vánoční web. Tématické články jsou z kategorií jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, vánoční stromeček, vánoční zábava, adventní všehochuť, vánoční dárky, materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, vánoční dekorace, vánoční všehochuť atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Hostina, Wallpaper, Pozadí, Vánoční stromek, Ostrava, Láska nebeská, Staroměstské náměstí, Stromeček, Adventní kalendář, Brambořík, Neviňátko, Televize, Písnička, Píseň, Brno, K Tisku, Vánoční ubrusy, Šišky, Atmosféra, LED svíčky, Blahopřání, Koleda, Jezulátko, Strom, Jingle Bells, Tiskárna, Vánoční koule, Vánoční tapety, Perníčky, Linux, Popelka apod.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, Matematické testy atd.

World wide web, internet, cestování, hry a informace

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Klíčová slova: Online životopisy, biografie slavných osobností, F, tipy, Online hry zdarma, Thierry Henry, Super online flash hry, internet, školství, Vše pro kolo, URL, Obrázky vlajek měst ČR, odkaz, Vlajky zemí světa

Obrázky vlajek měst ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Obrázky vlajek měst ČR. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Plzeňský kraj, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Jihočeský kraj, Zlínský kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj, Hlavní město Praha apod.

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Doporučené odkazy, cestování, hry a informace

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Keywords:info, zeměpis, Webové online testy zdarma, PC tapety pro Windows, Yemen, Webové online testy zdarma, výukové pomůcky, A, Sexy Isla Fisher, Obrázky a kliparty zdarma, doporučujeme, Online biografie, životopisy osobností

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií vodorovné značení, dodatkové tabulky, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, neoficiální zábavné značky apod.

Tapety na plochu PC zdarma ke stažení - obrázky na PC zdarma ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení. lze použít v mobilní telefon, ultrabook, tablet, počítač, displej, mobil, smartphone, monitor, notebook, phablet, obrazovka počítače a pro operační systémy Lubuntu, OSX, Linux Xubuntu, Red Hat Linux, Windows XP, Chrome OS, SUSE Linux, Windows 10 Mobile, Linux Mint, Windows Server 2012, Linux Fedora. Full HD tapety na PC zdarma jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako ptáci, vesmír, kosmos, flóra, stromy, fantasy, sportovní a závodní auta, Formule 1, zvířata, oceán, moře, pláže, sportovní wallpapery, motorky, free wallpapers, nature - příroda, širokoúhlé Full HD widescreen, velkoměsta a noční život, tenisté a tenistky, květiny, Rally, závody aut, fraktály. Dostupné velikosti jsou 1680x1050, 2560x1920, 1280x1024, 375x667, 2560x1440, 768x1024, širokoúhlé 1366x768, 1280x768, 1440x900, 1800x1440, 1366x768, 1920x1440, 2560x1600, 2560x2048, 1152x768, 1440x960 atd.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Internet, síť, cestování, hry a informace

Seznam souborových přípon

Velký Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak exportovat, v čem upravit, čím prohlížet, jak konvertovat, jak importovat, v čem spustit, jak vytvořit, jak přehrát, kterak editovat, jak otevřít, jak převést soubory z následujících kategorií: systémové soubory, grafiku, dokumenty, zdrojové kódy programovacích jazyků, konfigurační soubory, internet a web, šablony dokumentů, obrazy disků, koncovky souborů, komprimace dat, video soubory, hudební audio soubory apod.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Hry pro dívky online

Zapařte si hry pro dívky online Webhry jsou rozdělené kategorií: Vaření a smažení, Arkády a plošinovky, Logické hry, Strategické onlinovky, Hannah Montana, Oblíkačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Letecké simulátory, Puzzle a skládačky, Oddechové hry, Hry s koňmi, Auta a závodní, Vzdělávací a výukové hry, Omalovánky, online html5 hry, Střílecí hry, Adventní, vánoční hry, Barbie hry, Akční gamesky, Adventury, Farmářské hry apod.

Klíčová slova: Přehled vlajek USA, Vánoční web, hyperlinky, Freeware, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, pro dospělé, Obrázky vlajek měst ČR, Selena Gomez, Stručný slovník pojmů a termínů, Dopravní značky, Online web Hry zdarma bez registrace, multimédia

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Náš tip, cestování, hry a informace

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií bankovnictví, školství, fyzika, náboženství a křesťanství, software, filozofie, nemoce, kultura, cestování, internet, zločin a právo, materiály, hardware, technika, stavebnictví, matematika, rostliny, různé, politika, nápoje, jídlo, chemie, zkratky, sport atd.

Online biografie, životopisy osobností - Životopisy osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Tak vyzkoušejte Online biografie, životopisy osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako sportovci a sportovkyně, herci a herečky, novináři a žurnalisté, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti, světoví i domácí politici atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Ekonom, Rakušan, Prezidenti USA, Philadelphia Flyers, Itálie, Dramatik, Washington Capitals, Prezident, Dabérka, Český slavík, KSČ, Egypt, Státník, Trest smrti, Angličané, Hejtmani, Politik, Faraon, Slováci, Ministr zahraničí, Ministr, Vražedkyně, Česká královna, Upálen, Mluvčí, Překladatel, Textař, Olympijští vítězové, Komik, Producent, Rakousko-Uhersko, Historik, Florida Panthers, Normalizace, Gymnasté, Manýrismus apod.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, cizí jazyky atd.

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, výstražné značky, dodatkové tabulky, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, informativní provozní značení apod.

Federace USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Federace USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Západní Virginie, Iowa, Alabama, Severní Karolína, Washington, Maine, Mississippi, Oklahoma, Wyoming, Massachusetts, Ohio, Virginie, Florida, Connecticut, Montana, Nevada, Idaho, New Hampshire, Georgie, Jižní Karolína, Oregon, Arizona, New Jersey, Havaj, Jižní Dakota, Texas atd.

Klíčová slova: zdroje informací, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Sexy Zhang Ziyi, Dopravní značení, cestování, Wallpapers na PC, Tapety, pozadí, wallpapers, Online vánoční magazín, Staré hry online, Kliparty zdarma

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Informace, cestování, hry a informace

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Ftipy, černý humor, frky, fórky, vtípky, fóry

Chcete se pobavit? Ftipy, černý humor, frky, fórky, vtípky, fóry. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií vtipné citáty, vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky, anekdoty o politice, vtipy o blondýnách, fóry nejen o českém hokeji, černý humor, vtipy o facebooku, kameňáky, murphyho zákony, fóry o homosexuálech, frky o zvířatech, vtipné hádanky, poslední věty před smrtí, vtipy o metanolu apod.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Klíčová slova: Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, A, počítače, zdarma, zajímavosti, Omalovánky vlajek, zadarmo, Státy a jejich prapory, Seznam souborových přípon, webovky, Seznam zkratek a akronymů, Federace USA, Neoficiální stránky o městu Plzeň, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Jak poznáte teplouše?: Víte, jak se pozná homosexuál? Že má poklopec i na zadní straně kalhot!

Co řekne buzerant, když přijde do mešity? „Oooo, švédský stůl!”

Jak se říká rozhodčímu, který vyloučí více než tři čtvrtiny hokejistů? Kanibal.

Další odkazy:

Vánoční omalovánky k tisku
Doporučené internetové odkazy
Manchester United FC sepak bola
Partnerské internetové stránky
Přáníčka k svátku, gratulace k jmeninám
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Abstraktní tapety na plochu
Tipy na užitečné weby
Warez
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Arsenal F.C.

Děkujeme vám za vaši návštěvu.