Partnerské weby pro děti i dospělé

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby.

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Moudra, hlášky, rčení, aforismy, moudrosti, úsloví, myšlenky

Citáty slavných, Moudra, hlášky, rčení, aforismy, moudrosti, úsloví, myšlenky, . Mj. na webu naleznete citáty o svobodě, citáty o přátelství, hlášky o alkoholu, citáty o bohatství, citáty o štěstí, moudra o dětech, citáty o neštěstí, citáty o životě, citáty o smrti, citáty o lži, citáty o zlu, citáty o penězích, citáty o kráse, citáty o dobru, citáty o rozumu, citáty o člověku, citáty o víře, citáty o ženách, citáty o lásce, citáty o manželství od různých známých osobností.

PC tapety pro Windows - full HD tapety na PC zdarma

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste PC tapety pro Windows. doporučujeme pro phablet, monitor, mobil, tablet, ultrabook, mobilní telefon, smartphone, počítač, displej, obrazovka počítače, PC a pro operační systémy Windows 7, Java ME, Windows 98, FreeBSD, OSX, Windows 10 Mobile, BlackBerry OS, Linux Ubuntu, Android, Microsoft Windows Vista, Windows 95. Wallpapers na plochu PC z kategorií hmyz a pavouci, nature - příroda, ptáci, tenisté a tenistky, oceán, moře, pláže, free wallpapers, Formule 1, fantasy, flóra, stromy, vesmír, kosmos, motorky, 3D a digitalní abstraktní tapety, armáda, válka, zbraně, fraktály, Rally, závody aut, květiny, sportovní wallpapery, zvířata. Dostupné rozměry 1366x768, 1280x768, 320x568, 1920x1080 Full HD, 2560x1600, 854x480, 1024x768, 1152x768, 1280x800, 1280x960, 2560x2048, 1920x1080, 1080x1920, 4800x1200, 2160x3840, 1920x1280 atd.

World wide web, internet pro děti i dospělé

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, krajů České republiky, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie atd.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, dodatkové tabulky, dopravní zařízení, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, značky upravující přednost, příkazové dopravní značky apod.

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Klíčová slova: Vánoční magazín, pro děti, Online testy zdarma, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Obrázek Těhulky, Nejhranější hry online, Federace USA, školství, Omalovánky a vymalovánky, URL, cestování, Vlajky měst České republiky, zadarmo

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste nejlepší zeměpisné kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Náš tip pro děti i dospělé

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Skvělé hry online zdarma

Zahrajte si skvělé hry online zdarma Vybírejte z kategorií Střílečky, Oddechové, Velikonoční hry, Strategie, Stolní hry a deskovky, Závodní, Onlinovky pro dva hráče, Karetní, Pro dívky, parkování - parkovačky, Sportovní, Bojové online gamesy, Klasické, Hry na vaření a smažení, Vánoční online hry a podobně.

Keywords:Pozadí na plochu počítače, M, info, výukové pomůcky, Chelsea Football Club, PC tapety pro Windows, Obrázky, kliparty, hyperlinky, Obrázky k svátku, F, internet, Nejlepší zeměpisné kvízy

Státní prapory států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory států světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země východní Asie, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, země Afriky, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, země střední Asie, země jižní Asie apod.

Vtipy, ftipy, kameňáky, fóry, frky, fórky

Zkuste vypnout! Vtipy, ftipy, kameňáky, fóry, frky, fórky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako poslední věty před smrtí, černý humor, kameňáky, vtipy o facebooku, fóry o homosexuálech, frky o zvířatech, vtipné básničky, židovské anekdoty, murphyho zákony, vtipné hádanky, vtipné citáty, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o metanolu, vtipy o blondýnách apod.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Informace pro děti i dospělé

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Nejlepší hry pro dívky

Zapařte si nejlepší hry pro dívky . Naleznete zde Hry na vaření a smažení, Oddechové, Karetní, Logické, Onlinovky pro dva hráče, parkování - parkovačky, Závodní, Bojové online gamesy, Strategie, Stolní hry a deskovky, Pro dívky, Střílečky, Sportovní, Velikonoční hry, Klasické a podobně.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Klíčová slova: Prapory regionů a království, doporučujeme, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Elisha Cuthbert, tipy, Skvělé hry online zdarma, Kliparty pro Office, Sexy Avril Lavigne, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, multimédia, kuriozity, webovky

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Bonmoty, přísloví, motta, moudra, rčení, úsloví, aforismy

Slavné citáty, Bonmoty, přísloví, motta, moudra, rčení, úsloví, aforismy, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o přátelství, citáty o víře, citáty o manželství, citáty o nenávisti, hlášky o alkoholu, citáty o penězích, citáty o bohatství, citáty o zdraví, citáty o člověku, citáty o smrti, citáty o lži, citáty o štěstí, citáty o odvaze, citáty o ženách, citáty o lásce, citáty o bohu, citáty o dobru, citáty o neštěstí, citáty o životě, citáty o kráse od různých známých osobností.

Fóry, vtipy, vtipné texty, ftipy, kameňáky, černý humor

Chcete se pobavit? Fóry, vtipy, vtipné texty, ftipy, kameňáky, černý humor. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o metanolu, vtipné citáty, vtipné hádanky, vtipy o facebooku, anekdoty o politice, murphyho zákony, fóry o homosexuálech, poslední věty před smrtí, vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty, vtipné básničky, černý humor, frky o zvířatech, vtipy o blondýnách, kameňáky apod.

Síť pro děti i dospělé

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: vysokoškolské a akademické tituly, vojenské hodnosti, hudební zkratky, firmy a společnosti, internetové domény 1. řádu, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, týmy NHL, měny, mezinárodní organizace, okresy České republiky, mezinárodní organizace, obecné zkratky, fyzikální jednotky, státy usa, politické strany a hnutí, úřady a ministerstva apod.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Frky, fórky, anekdoty, fóry, ftipy, kameňáky

Potřebujete se uvolnit? Frky, fórky, anekdoty, fóry, ftipy, kameňáky. vás dostanou. Vtipy z kategorií Frky o tchýních, Vtípky o blondýnkách, O mužích, O škole, Vtipy o Bohu, O Windows, Vtipy o doktorech, O Chucku Norrisovi, O gayích a homosexuálech, O Němcích, Vtipy o policajtech, O důchodcích, O ženách, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O ekonomech, Frky, vtipy, vtípky, O Somálcích, Vtipy o cikánech, Vtipné hádanky, O manželství apod.

Nejlepší hry pro dívky

Všem hráčům doporučujeme nejlepší hry pro dívky . Naleznete zde Karetní hry, Bojové hry, Postřehové hry, Pro dívky, Brutální krvavé hry, Animace, Akční hry, Sportovní hry, Střílečky, Strategie, Stolní a deskové hry, Relaxační hry, Adventury, Hry pro dva hráče, Hry pro děti, Závody aut a tak dále.

Klíčová slova: F, odkaz, Státy a jejich prapory, Real Madrid CF sepak bola, Dopravní značky, zdarma, zdroje informací, Tenis wallpapers, zeměpis, linky, Nejlepší školní testy a kvízy

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Bonmoty, přísloví, motta, moudra, rčení, úsloví, aforismy

Slavné citáty, Bonmoty, přísloví, motta, moudra, rčení, úsloví, aforismy, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o přátelství, citáty o víře, citáty o manželství, citáty o nenávisti, hlášky o alkoholu, citáty o penězích, citáty o bohatství, citáty o zdraví, citáty o člověku, citáty o smrti, citáty o lži, citáty o štěstí, citáty o odvaze, citáty o ženách, citáty o lásce, citáty o bohu, citáty o dobru, citáty o neštěstí, citáty o životě, citáty o kráse od různých známých osobností.

Fóry, vtipy, vtipné texty, ftipy, kameňáky, černý humor

Chcete se pobavit? Fóry, vtipy, vtipné texty, ftipy, kameňáky, černý humor. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o metanolu, vtipné citáty, vtipné hádanky, vtipy o facebooku, anekdoty o politice, murphyho zákony, fóry o homosexuálech, poslední věty před smrtí, vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty, vtipné básničky, černý humor, frky o zvířatech, vtipy o blondýnách, kameňáky apod.

Internet, síť pro děti i dospělé

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Vybrat si můžete desítek kategorií jako školství, hardware, internet, lékařství a medicína, nemoce, technika, český jazyk, software, náboženství a křesťanství, sport, kultura, chemie, jídlo, účetnictví, zkratky, ekonomie a ekonomika, matematika, politika, různé, fyzika, počítače, věda, materiály, bankovnictví atd.

Nejhranější hry online

Zahrajte si nejhranější hry online. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Akční hry, Bojové gamesy, Karetní hry, Logické, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Závodní moto hry, Relaxační onlinovky, Sportovní a tak podobně.

Klíčová slova: Nejlepší online hry zdarma, Webové online testy zdarma, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, V, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Grunge rock music, zábava, zajímavosti, V, webové stránky, odkazy, humor, Jak spořit a vytvářet úspory?, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Relativita: Jestliže přestoupíš do jiné fronty, ta, kterou jsi právě opustil, začne postupovat rychleji.

Chlapík smrdící jako lihovar se těžce svalil na sedadlo v metru vedle jednoho kněze. Měl flekatou kravatu, stopy jasně červené rtěnky po tvářích a z půlky plnou láhev ginu čouhající v kapse. Vytáhl značně zmuchlané noviny a chvilku v nich četl. Pak se ptá kněze: "Otče, nevíte, co způsobuje artritidu?" "No, myslím, že nadměrná konzumace alkoholu a nevázaný sexuální život." Opilec se s divným výrazem vrátil k novinám a mumlal si něco o nepochopitelných věcech a osudu. Kněz chvilku přemýšlí o tom, co řekl, a pak se opilcovi omlouvá: "Víte, nechtěl jsem být tak tvrdý. Jak dlouho máte artritidu?" "Já ji nemám, ale tady píšou, že ji má papež."

Dva teplouši hrají karty. „Odhoď spodky,” radí jeden druhému. Druhý stydlivě odmítne: „Tak dlouho se ještě neznáme!”

Další odkazy:

Fernando Torres
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Holly Valance
Naše tipy na užitečné weby
World flags
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Online hry omalovánky
Tipy na Partnerské weby
Selena Gomez
Partnerské internetové stránky
Christina ricci

Děkujeme vám za vaši návštěvu.