Naše tipy, cestování, hry, zábava

Připravili jsme seznam doporučených internetových stránek.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Nej hry online

Doporučujeme nej hry online. Vybírejte z kategorií Karetní hry, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Závodní moto hry, Relaxační onlinovky, Logické, Strategie, strategické hry, Akční hry a tak podobně.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Běžte na hry pro nejmenší děti online zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Karetní hry - solitaire, Puzzle a skládačky, Logické hry, online html5 hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hry s koňmi, Vaření a smažení, Oddechové hry, Střílecí hry, Adventní, vánoční hry, Deskovky, Vzdělávací a výukové hry, Letecké simulátory, Farmářské hry, Adventury, Omalovánky, Arkády a plošinovky, Akční gamesky, Oblíkačky, Hannah Montana, Strategické onlinovky apod.

Informace, cestování, hry, zábava

Pozadí na tablet - full HD tapety na PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Pozadí na tablet. lze použít v tablet, smartphone, displej, obrazovka počítače, počítač, monitor, mobil, notebook, PC, ultrabook, phablet a pro operační systémy BlackBerry OS, Windows Me, Windows Server 2012, Windows 98, Android, Windows 7, Microsoft Windows Vista, Slackware, macOS, SUSE Linux, Windows 10. Pozadí na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: moře, oceány, pláže, voda a bubliny, příroda, krajina, motorky, motocykly, hudební tapety, sportovní pozadí, vojenské Army tapety a zbraně, operační systémy, Windows, rostliny, psi a štěňátka, hry a herní wallpapery, 3D a Abstraktní, zvířata, wallpapery, dopravní prostředky, jídlo a nápoje, vesmír, planety, galaxie, Velikonoce - velikonoční tapety, adventní a vánoční tapety, budovy a stavby. Stahujte v rozlišení 2160x3840, 1280x960, 1200x1920, 2560x2048, 1600x2560, 360x640, 320x568, 1152x864, 1600x900, 1800x1440, 2048x1536, 2048x1080, 1080x1800, 1600x1200, širokoúhlé 1366x768, 375x812 atd.

černý humor, ftipy, fórky, vtípky, anekdoty, kameňáky

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, ftipy, fórky, vtípky, anekdoty, kameňáky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako fóry o homosexuálech, vtipy o facebooku, kameňáky, murphyho zákony, vtipy o blondýnách, vtipné básničky, vtipy o mužích, chlapech, vtipné hádanky, vtipné citáty, fóry nejen o českém hokeji, židovské anekdoty, vtipy o metanolu, frky o zvířatech, černý humor, anekdoty o politice apod.

Životopisy osobností - online životopisy, biografie

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Životopisy osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií zločinci a vrazi, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, zpěváci a zpěvačky, významné osobnosti, umělci a umělkyně, světoví i domácí politici, podnikatelé a obchodníci, sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Skladatel, Maršál, Královna, Protektorát, Pop, Imitátor, Francie, Stoletá válka, Vražedkyně, Avangard Omsk, Trenérka, Rakušan, Pedagog, Vůdce, Politik, Vrah, New York Rangers, Nežijící, Kladno, Státník, Miliardáři, Slováci, Komik, Angličané, Hokejisté, Poslanci, Podnikatelé, Rakousko-Uhersko, Mluvčí, Žhavé výstřely, Brno, Čech, Československo, Ministři, Žijící, Normalizace apod.

Klíčová slova: internet, F, zajímavosti, URL, Rihanna, Vlajky měst a obcí České republiky, cestování, pro děti, Křesťanské omalovánky k tisku, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Vlajky amerických států USA, Hry pro nejmenší online, Počítačové tapety pro Windows

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Online vánoční webzine - vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak se podívejte Online vánoční webzine. Tématické články jsou z kategorií vánoční přání, vánoční stromeček, vánoční filmy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, vánoční zábava, vánoční dekorace, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, vánoční dárky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Slámový adventní věnec, Sněhová vločka, Vánoční prostírání, Ostrava, K Vytištění, Blahopřání, Wallpaper, Ohňostroj, Striezelmarkt, Alkoholový kalendář, Tablet, Adventní neděle, Láska nebeská, Vánoční světýlka, bezlepkové cukroví, Papírové ozdoby, Bůh, Rumové řezy, Dia, Špalda, Drážďany, Adventní věnec, Německy, Vánoční svícen, Omalovánky, Vánoční punč, Vykrajovátka, Řetězy, Jingle Bells, Desktop, Koledy apod.

Síť, cestování, hry, zábava

Tapety do mobilu - wallpapers na plochu počítače

Oživte si plochu vašeho PC. Tapety do mobilu. doporučujeme pro monitor, mobilní telefon, ultrabook, tablet, smartphone, phablet, PC, počítač, obrazovka počítače, displej, mobil a pro operační systémy Linux Ubuntu, Windows Me, macOS, Linux Mint, Slackware, Windows 2000, Red Hat Linux, Linux Xubuntu, Windows 10 Mobile, Chrome OS, FreeBSD. PC pozadí pro Windows z kategorií hudební tapety, Roztomilá zvířátka, květiny, kytky, letadla, rostliny, budovy a stavby, 3D a Abstraktní, Velikonoce - velikonoční tapety, auta, voda a bubliny, sportovní pozadí, zvířata, operační systémy, Windows, příroda, krajina, adventní a vánoční tapety, wallpapery, motorky, motocykly, vojenské Army tapety a zbraně, psi a štěňátka, moře, oceány, pláže. Stahujte ve velikostech 412x846, 375x812, 1152x864, 1800x1440, 1366x1024, 1080x1800, 768x1024, 2048x1080, 854x480, 360x720, 2560x1440, širokoúhlé 1366x768, 2160x3840, 2560x1600, 360x640, 1280x960 atd.

Online životopisy, biografie slavných osobností - Životopisy osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Tak vyzkoušejte Online životopisy, biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, zpěváci a zpěvačky, režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, zločinci a vrazi, křesťané a svatí atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Druhá světová válka, Miliardář, Voják, Olympijští vítězové, Rakousko-Uhersko, Normalizace, Pittsburgh Penguins, Československo, Renesance, Politik, Malíř, Charta 77, Vládce, Vrah, Maršál, Podnikatel, Žijící, Poslanec, Žhavé výstřely, Miliardáři, Francie, Němci, Hudba, Slovák, AIDS, Ministři, Manýrismus, Lord, Náboženství, Hokej, Stoletá válka, Režisér, Philadelphia Flyers, Právník, Podnikatelé, Nobelova cena apod.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Keywords:Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, V, Státní vlajky zemí, zábava, Přáníčka k svátku podle jmen, sms texty k jmeninám, webovky, Online testy zdarma bez registrace, Onlinovky zdarma, Windows wallpapers na PC, zdroje informací, Online vánoční webzine, Online adventní magazín

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Zkuste online zeměpisné testy a kvízy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

World wide web, internet, cestování, hry, zábava

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, polských vojvodství, regionů Francie, rakouských zemí atd.

Klíčová slova: info, počítače, Státní vlajky států světa, Hanoj city, Hry pro nejmenší online, multimédia, Stručný slovník pojmů a termínů, Vojenské tapety na PC, odkazy, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, volný čas, humor

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Doporučené odkazy, cestování, hry, zábava

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Hry pro kluky

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme hry pro kluky Vybírejte z kategorií Střílečky, Onlinovky pro dva hráče, Velikonoční hry, parkování - parkovačky, Závodní, Strategie, Oddechové, Sportovní, Klasické, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, Karetní, Logické, Stolní hry a deskovky, Vánoční online hry a podobně.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, zákazové dopravní značení, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, vodorovné značení, výstražné značky, zahraniční značky apod.

Vlajky spojených států amerických

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky spojených států amerických. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Iowa, Aljaška, Tennessee, Kansas, Západní Virginie, Ohio, Florida, Nové Mexiko, Georgie, Idaho, Connecticut, Texas, Alabama, Massachusetts, Michigan, Kentucky, Maryland, Arizona, Minnesota, Wisconsin, Nevada, Montana, Wyoming, Mississippi, Illinois, Pensylvánie atd.

Klíčová slova: F, výukové pomůcky, internetové stránky, AC Milán, školství, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Přehled zkratek a akronymů, Tapety pro Windows, č, Nej hry online, Nejlepší školní testy a kvízy

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Náš tip, cestování, hry, zábava

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Frky, fórky, černý humor, fóry, vtipy, ftipy

Chcete se uvolnit? Frky, fórky, černý humor, fóry, vtipy, ftipy. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O škole, O manželství, Frky, vtipy, vtípky, O Chucku Norrisovi, O důchodcích, O zvířátkách, O ekonomech, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Pepíčkovi, O Němcích, O gayích a homosexuálech, O Somálcích, Vtipy o Bohu, Vtipy o policajtech, O Windows, Frky o tchýních, O Slovácích, Vtipy o cikánech, O ženách, Vtipné hádanky apod.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Klíčová slova: Tapety do mobilu, Wallpapers na plochu PC, Dopravní značky, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Ilustrační obrázky, Free computer wallpapers, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, č, Vlajky spojených států amerických, Online životopisy, biografie slavných osobností, weby, Stručný slovník pojmů a termínů, Vlajka OSN, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Překvapení pro tatínka: Maruška přijde s pláčem za otcem, že je v tom. A s význačnou osobou. Otec se zhrozi, snad ne s mistrem? "Ne," říká Maruška, "mistr se mu, když ho uvidí, slušně pokloní." "Tak snad ne s vedoucim odděleni?" "Ne, vedouci se mu také hluboce klaní." "Holka nešťastná, snad ne s ředitelem? Anebo, proboha, s nějakým ministrem?" " Ne, tatinku, ten se mu také každý rok hluboce klaní." "Tak s kým??? S prezidentem?" "Ale ne, ten se mu také chodí často poklonit! S neznámým vojínem."

"Otče, přišel notář, prý chceš sepsat poslední vůli." "Ano, ale neříkej to tak nahlas, maminka by zase jako posledně začala nehorázně utrácet za černé šaty."

Přijde blondýna do knihkupectví a ptá se prodavače: "Prosim Vás, je tahle kniha s titulkama?"

Další odkazy:

Elisha Cuthbert
Doporučené internetové odkazy
Pornografie, pornographie Sexualität Deutsch
Odkazy na partnerské weby
Ekonomie, Karl Marx
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Nelly Furtado
Partnerské internetové stránky
Texty blahopřání
Zajímavé internetové odkazy
Obrázky letadel na plochu PC zdarma ke stažení

Děkujeme vám za vaši návštěvu.