Dále doporučujeme pro děti i dospělé

Doporučujeme vám následující webové stránky.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Obrázky vlajek států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Obrázky vlajek států světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, země Afriky, země střední Asie, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, země jižní Asie, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, země východní Asie apod.

Vlajky států a zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států a zemí světa. V této rozsáhlé kolekci naleznete státy Střední Ameriky, země střední Asie, Antarktidy, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, země východní Asie, země Afriky, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu apod.

Náš tip pro děti i dospělé

Obrázky zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako stavby, Velikonoce, velikonoční kliparty, halloween, smajlíci a emotikony, zelenina, osobnosti a lidé, mapy, auta, hmyz, květiny, jídlo a nápoje, symboly, zvířata, ženy a dívky, rostliny, Vánoce a Advent, ovoce, nástroje a přístroje, nápoje, ptáci, hudba, náboženství, přístroje atd.

PC pozadí pro Windows - nejlepší tapety na plochu zdarma

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. PC pozadí pro Windows. lze použít v PC, mobilní telefon, monitor, phablet, displej, počítač, notebook, obrazovka počítače, tablet, ultrabook, smartphone a pro operační systémy Lubuntu, Windows 98, Java ME, FreeBSD, Apple iOS (iPhone), Windows XP, Red Hat Linux, Windows 2000, Windows Server 2012, Windows 7, Linux Mint. Nejlepší pozadí na plochu zdarma z kategorií voda a bubliny, auta, vojenské Army tapety a zbraně, zvířata, květiny, kytky, letadla, hudební tapety, 3D a Abstraktní, příroda, krajina, budovy a stavby, vesmír, planety, galaxie, operační systémy, Windows, dopravní prostředky, noční města, psi a štěňátka, jídlo a nápoje, moře, oceány, pláže, adventní a vánoční tapety, hry a herní wallpapery, Roztomilá zvířátka. Stahujte ve velikostech 640x480, 320x568, 1920x1440, 1440x900, 1600x900, 1200x1920, 1536x864, 2560x2048, 1800x1440, 768x1024, 750x1334, 1536x2048, 2048x1536, 360x720, 1152x864, 1280x1024 atd.

Zvládli byste znovu autoškolu? Ověřte si svoji znalost vodorovných a svislých dopravních značek.

Klíčová slova: Vlajky států a zemí světa, Dopravní značky, F, Online zeměpisné testy zdarma, Obrázky a vtipné veršované texty ke svátku zdarma ke stažení, Super online hry zdarma, zábava, Stručný encyklopedický slovník, Cestovatelské stránky, Full HD pozadí na PC, zdarma, Online hry zdarma, Dopravní značení

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: jídlo, software, hardware, různé, rostliny, cestování, školství, nástroje, zločin a právo, zkratky, filozofie, náboženství a křesťanství, technika, stavebnictví, latina, literatura, nemoce, příroda, věda, lékařství a medicína, bankovnictví, matematika, kultura, účetnictví atd.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií hudební zkratky, okresy České republiky, fyzikální jednotky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, geocaching, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, obecné zkratky, úřady a ministerstva, země EU, firmy a společnosti, týmy NHL, měny apod.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Informace pro děti i dospělé

Ftipy, vtipné texty, černý humor, vtipy, anekdoty, kameňáky

Zkuste vypnout! Ftipy, vtipné texty, černý humor, vtipy, anekdoty, kameňáky. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií Vtipy o židech - židovské anekdoty, O gayích a homosexuálech, O Somálcích, O škole, Vtipy o doktorech, O Němcích, Frky, vtipy, vtípky, Vtipné hádanky, Vtipy o cikánech, Vtipy o policajtech, O důchodcích, O manželství, Frky ze života, Vtipy o Bohu, O mužích, Vtípky o blondýnkách, Frky o tchýních, O zvířátkách, O Windows, O Slovácích, O ekonomech apod.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, polských vojvodství, regionů Francie, Spolkových zemí Německa atd.

Počítačové tapety pro Windows - pozadí na PC ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Počítačové tapety pro Windows. můžete využít v tablet, ultrabook, phablet, displej, počítač, monitor, obrazovka počítače, PC, mobil, mobilní telefon, notebook a pro operační systémy Windows 7, Windows 10 Mobile, Red Hat Linux, Apple iOS (iPhone), Microsoft Windows Vista, Mac, SUSE Linux, Windows 2000, OSX, Windows NT, macOS. Obrázky na plochu počítače z kategorií velkoměsta a noční život, armáda, válka, zbraně, hmyz a pavouci, fantasy, sportovní a závodní auta, vesmír, kosmos, free wallpapers, zvířata, květiny, oceán, moře, pláže, flóra, stromy, nature - příroda, Formule 1, sportovní wallpapery, ptáci, tenisté a tenistky, motorky, 3D a digitalní abstraktní tapety. Zvolte si z rozměrů 1366x1024, 1152x1920, HD 1280x720, 393x786, 1024x600, 1536x2048, 2048x1536, 2560x1920, 1440x960, 1920x1280, širokoúhlé 1366x768, 1280x960, 360x720, 375x812, 2160x3840, 1280x854 atd.

Keywords:M, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Vlajky států USA, Počítačové tapety pro Windows, Obrázky ke stažení na plochu, tipy, F, Hry pro kluky, Claudia Schiffer, zadarmo, Hry pro kluky, pro dospělé

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, zákazové dopravní značení, dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, vodorovné značení, značky upravující přednost, zahraniční značky apod.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Zahrajte si online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy atd.

Doporučené odkazy pro děti i dospělé

Vlajky států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Minnesota, Connecticut, Aljaška, Kalifornie, Louisiana, Pensylvánie, Arizona, Arkansas, Nové Mexiko, Delaware, Wyoming, Alabama, Jižní Karolína, Nevada, Maryland, Jižní Dakota, Maine, Massachusetts, Georgie, Oklahoma, Illinois, Kansas, Severní Karolína, Mississippi, Missouri, Wisconsin atd.

Moudra, hlášky, rčení, myšlenky, výroky, úsloví, motta

Citáty slavných osobností, Moudra, hlášky, rčení, myšlenky, výroky, úsloví, motta, z kategorií citáty o smutku, citáty o odvaze, citáty o ženách, citáty o zlu, citáty o neštěstí, hlášky o alkoholu, citáty o smrti, citáty o přátelství, citáty o kráse, moudra o dětech, citáty o rozumu, citáty o lži, citáty o člověku, citáty o svobodě, citáty o lásce, citáty o víře, citáty o životě, citáty o bohu, citáty o nenávisti, přísloví o naději od různých známých osobností.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Klíčová slova: M, Životopisy slavných osobností, Nejlepší online hry zdarma, Pozadí na plochu sport, kuriozity, zajímavosti, cestování, Obrázky k vybarvení, doporučujeme, č, internetové stránky, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Super online flash hry

Zahrajte si super online flash hry Vybírejte z kategorií Strategie, Skákačky a hopsačky, Střílečky, Pro dívky, Karetní hry, Sportovní hry, Adventury, Závody aut, Postřehové hry, Logické hry, Hry pro děti, Brutální krvavé hry, Relaxační hry, Hry pro dva hráče, Bojové hry, Akční hry a tak dále.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Hry pro kluky

Zahrajte si hry pro kluky Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Omalovánky, Adventury, Hry s koňmi, online html5 hry, Hannah Montana, Logické hry, Auta a závodní, Barbie hry, Puzzle a skládačky, Farmářské hry, Strategické onlinovky, Skákací a hopsací gamesky, Sportovní gamesy, Holčičí, dívčí hry pro holky, Střílecí hry, Arkády a plošinovky, Akční gamesky, Karetní hry - solitaire, Adventní, vánoční hry, Deskovky, Oblíkačky apod.

Internet, síť pro děti i dospělé

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Frky, vtipné texty, černý humor, fóry, fórky, vtípky

Potřebujete se naladit? Frky, vtipné texty, černý humor, fóry, fórky, vtípky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O škole, Vtipy o Pepíčkovi, O důchodcích, O mužích, O ekonomech, Vtipy o policajtech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky o tchýních, Vtipy o Bohu, Vtipy o doktorech, O zvířátkách, Frky ze života, O Němcích, Vtipné hádanky, O gayích a homosexuálech, Vtipy o cikánech, O manželství, O Somálcích, O Slovácích, Vtípky o blondýnkách, O Chucku Norrisovi apod.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: vysokoškolské a akademické tituly, hudební zkratky, mezinárodní organizace, geocaching, internetové domény 1. řádu, okresy České republiky, firmy a společnosti, obecné zkratky, politické strany a hnutí, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, fyzikální jednotky, týmy NHL, měny, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva apod.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - online životopisy, biografie

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, herci a herečky, významné osobnosti, vojáci, generálové, válečníci, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Režisér, Prezidenti USA, Pop, HIV pozitivní, Ministři, Olympijský vítěz, Zpěvačka, Zavražděn, Prezidenti ČR, KSČ, Právník, Ministr zahraničí, Básník, Faraon, Hudebnice, Druhá světová válka, Rock ‚n‘ Roll, Skladatel, Washington Capitals, Angličané, Boston Bruins, Císař, Poprava, Životopis, Zpěvačky, Mluvčí, Kancléř, Masový vrah, KHL, Orlík, Fotograf, Američan, Nobelova cena, Diplomat, Hokej, Lord apod.

Klíčová slova: Přehled souborových přípon, linky, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Tapety na plochu zdarma, Přehled formátů souborů, weby, Super online kvízy, Blahopřání, gratulace, Pozadí na plochu PC, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, zeměpis

Super online flash hry

Zahrajte si super online flash hry Vybírejte z kategorií Strategie, Skákačky a hopsačky, Střílečky, Pro dívky, Karetní hry, Sportovní hry, Adventury, Závody aut, Postřehové hry, Logické hry, Hry pro děti, Brutální krvavé hry, Relaxační hry, Hry pro dva hráče, Bojové hry, Akční hry a tak dále.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Hry pro kluky

Zahrajte si hry pro kluky Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Omalovánky, Adventury, Hry s koňmi, online html5 hry, Hannah Montana, Logické hry, Auta a závodní, Barbie hry, Puzzle a skládačky, Farmářské hry, Strategické onlinovky, Skákací a hopsací gamesky, Sportovní gamesy, Holčičí, dívčí hry pro holky, Střílecí hry, Arkády a plošinovky, Akční gamesky, Karetní hry - solitaire, Adventní, vánoční hry, Deskovky, Oblíkačky apod.

World wide web, internet pro děti i dospělé

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Full HD pozadí na PC - obrázky ke stažení

Dále vám doporučujeme: Full HD pozadí na PC. vhodné pro displej, PC, smartphone, obrazovka počítače, tablet, monitor, phablet, počítač, mobilní telefon, mobil, notebook a pro operační systémy Linux Mint, Apple iOS (iPhone), Windows 10, Windows Server 2012, Windows 98, Windows NT, Java ME, Windows XP, Linux Ubuntu, BlackBerry OS, FreeBSD. Obrázky na PC zdarma ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako velkoměsta a noční život, fantasy, motorky, vesmír, kosmos, Formule 1, armáda, válka, zbraně, nature - příroda, hmyz a pavouci, tenisté a tenistky, sportovní wallpapery, zvířata, flóra, stromy, free wallpapers, širokoúhlé Full HD widescreen, oceán, moře, pláže, ptáci, fraktály, sportovní a závodní auta. Dostupná rozlišení jsou 1920x1440, 360x720, 375x667, 750x1334, 1280x960, 2160x3840, 1080x1920, 320x568, 1600x900, 360x760, 800x600, 1600x1200, 1536x2048, Full HD 1080x1920, 1152x1920, 1024x600 atd.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Frky, černý humor, fóry, kameňáky, fórky, vtipy

Chcete si zlepšit náladu? Frky, černý humor, fóry, kameňáky, fórky, vtipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipné básničky, frky o zvířatech, vtipné citáty, vtipné hádanky, murphyho zákony, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o metanolu, fóry o homosexuálech, vtipy o facebooku, anekdoty o politice, židovské anekdoty, černý humor, fóry nejen o českém hokeji, kameňáky, poslední věty před smrtí apod.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Mj. na webu naleznete online testy a kvízy, cizí jazyky, výukové pomůcky, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy atd.

Klíčová slova: Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Super online flash hry, Stručný slovník pojmů a termínů, info, počítače, Sexy Kelly Clarkson, odkaz, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Obrázky zdarma, Přehled zkratek a akronymů, Super online flash hry, PC pozadí pro Windows, Natalie Portman, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Já ho zabil!: Srazí se motorkář na silnici s ptáčkem. Chudinka ptáček spadne na zem, cuká sebou, ale ještě není mrtvý. Motorkářovi se ho zželí a opatrně ho odveze domů. Tam ho položí do klece, rozdrolí mu chleba, do misky nalije vodu a čeká, jestli se uzdraví. Ptáček se za několik dnů skutečně probere, rozhlídne se kolem sebe a vidí mříže, chleba a vodu. V tom mu dojde, co se stalo a říká: "Ty vole, já ho zabil!"

„Kterou rukou si utíráš zadek, pravou nebo levou?“ „Levou.“ „Tak to já používám toaletní papír.“

Srazí se motorkář na silnici s ptáčkem. Chudinka ptáček spadne na zem, cuká sebou, ale ještě není mrtvý. Motorkářovi se ho zželí a opatrně ho odveze domů. Tam ho položí do klece, rozdrolí mu chleba, do misky nalije vodu a čeká, jestli se uzdraví. Ptáček se za několik dnů skutečně probere, rozhlídne se kolem sebe a vidí mříže, chleba a vodu. V tom mu dojde, co se stalo a říká: "Ty vole, já ho zabil!"

Další odkazy:

Omalovánky pro děti
Zajímavé internetové odkazy
Flag of Switzerland
Partnerské internetové stránky
Sharon Stone
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Obrázky k jmeninám, veršovaná přáníčka k svátku
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Svatební blahopřání a texty
Odkazy na zajímavé weby
Jennifer Lopez

Děkujeme vám za vaši návštěvu.